بهترین خدمات لاغری در کرج

لاغری با دستگاه یکی از جدید ترین و به روز ترین روش های لاغری در دنیا است. با این روش شما به سرعت و همچنین به راحتی کاهش وزن خواهید داشت. انچام خدمت لاغری در کرج با کاهش وزن و سایز به طور تضمینی در کلینیک زیبایی اسکین فیت انجام میشود.

لاغری از اون دست موضوعاتی هست که امروزه بسیاری از افراد به دنبال آن می باشند. لاغری در داشتن هیکلی زیبا و سلامتی بسیار موثر می باشد. در سال های قبل اکثریت توسط رژیم های کاهش وزن که توسط دکتر تجویز می شد، وزن کم می کردند. اما در سال های اخیر شاهد روش های جدید برای لاغری هستید، که یکی از این روش ها لاغری با دستگاه می باشد. در ادامه مطلب، لاغری با دستگاه را بررسی می کنیم. همچنین، شما را با مجموعه ای برای انجام خدمات لاغری در کرج با دستگاه آشنا می کنیم.

مواردی که در رژیم لاغری باید رعایت شود.

در رژیم لاغری از کربوهیدرات ها نباید استفاده کرد. اما این به معنای بد بودن همه کربوهیدرات ها و حذف تمامی کربوهیدرات ها از رژیم نمی باشد. فیبر نوعی کربوهیدرات پیچیده است، که استفاده از آن در رژیم لاغری ضرورت دارد. در ادامه به مزایای استفاده از فیبر در رژیم لاغری اشاره می کنیم.

برخی از مزایای استفاده از فیبر در رژیم لاغری شامل موارد زیر می شود:

 • استفاده از فیبر در رژیم لاغری یا کاهش وزن به شما کمک می کند، تا مدت زمان بیشتری سیر بمانید. همچنین با استفاده از فیبر باعث کاهش مقدار کالری دریافتی خود شوید.
 • برای عملکرد سالم روده می توانید از فیبر استفاده کنید.
 • روزانه از سبزیجات غلات کامل و میوه ها به مقدار زیاد استفاده کنید، تا بدنتان فیبر بیشتر و مواد مغذی را جذب کند.

در رژیم لاغری حذف چربی اشتباه است. برخی از چربی ها مفید هستند و در کاهش وزن به شما کمک می کنند. شما باید به نوع و مقدار چربی مصرفی دقت کنید. مصرف مواد غذایی مانند دانه ها، آجیل ها و ماهی باعث افزایش چربی سوزی و مدت زمان احساس سیری در شما می شود. زیرا این مواد غذایی دارای اسید های چرب امگا ۳ می باشند.

در رژیم کاهش وزن از نوشیدن آب غافل نشوید. نوشیدن آب در رژیم کاهش وزن یا لاغری مزایایی دارد.

برخی از مزایای نوشیدن آب در رژیم کاهش وزن عبارتند از:

 • احساس گرسنگی را در شما کاهش می دهد
 • نوشیدن آب به هضم غذا و سلامت کلی بدن شما کمک می کند
 • یکی دیگر از مزایای نوشیدن آب این می باشد که متابولیسم را بالا نگه می دارد

لاغری و مزایای آن

لاغری به جز اینکه هیکلی مناسب را برای شما به همراه دارد، بر سلامتی شما تاثیرات مثبتی می گذارد.

برخی از مزایای کاهش وزن یا لاغری عبارتند از:

 • کاهش وزن به شما کمک می کند تا خواب راحتتری داشته باشید.
 • با کاهش وزن خطر سکته مغزی در شما کاهش می یابد.
 • لاغری و کاهش وزن عملکرد قلب شما را بهبود می دهد.
 • همانطور که پیشتر گفتیم، کاهش وزن به شما کمک می کند تا خواب راحتتری داشته باشید. خواب راحتتر باعث برخورداری از انرژی بیشتر در طول روز می شود.
 • وقتی که شما لاغر می شوید، فشار روی زانو و مفاصل شما کاهش می یابد. در نتیجه باعث می شود، شما فعالیت بیشتری داشته باشید.

لاغری با استفاده از دستگاه

امروزه یکی از روش های لاغری که مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است، لاغری یا کاهش وزن با استفاده از دستگاه های مخصوص می باشد. در این قسمت از مطلب، برخی از دستگاه هایی که برای لاغری استفاده می شوند را بررسی می کنیم.

 • لاغری با دستگاه ورجو

دستگاه ورجو یکی از دستگاه هایی است که برای لاغری موضعی از آن استفاده می کنند. استفاده از دستگاه ورجو مزایایی دارد. این دستگاه به شما کمک می کند، تا در زمانی کم کاهش سایز را تجربه کنید. از دیگر مزایای استفاده از دستگاه ورجو این می‌باشد، که بعد از استفاده از این دستگاه نیاز به گذراندن دوره نقاهت ندارید. استفاده از دستگاه ورجو درد و اثرات جانبی ندارد، که از دیگر مزایای این دستگاه می باشد.

لاغری با دستگاه کول تک

یکی از دیگر دستگاه هایی که برای لاغری از آن استفاده می شود، دستگاه کول تک است. دفع سلول های چربی از بدن با دستگاه کول تک با روند انجمادی و به شکل طبیعی انجام می شود. این دستگاه مزایایی دارد. استفاده از دستگاه کول تک مقرون به صرفه می باشد، که یکی از مزایای استفاده از این دستگاه می باشد. از دیگر مزایای دستگاه کول تک می توان به این موضوع اشاره کرد، که استفاده از این دستگاه فاقد درد خونریزی و جراحی می باشد.

 • لاغری با دستگاه سایزر

برای لاغری با استفاده از دستگاه سایزر، در مرحله اول پزشک متخصص ژل مخصوص را در قسمت مورد نظر از بدن می زند. در مرحله دوم امواج اولتراسونیک را با قرار دادن هندپیس دستگاه روی پوست به آن قسمت از بدن می فرستد.

برخی از مزایای استفاده از دستگاه سایزر برای لاغری عبارتند از:

 • برای لاغری با استفاده از دستگاه سایزر نیازی به برش دادن پوست و انجام جراحی نمی باشد.
 • استفاده از این دستگاه درد و خونریزی را به همراه ندارد.
 • لاغری با دستگاه پاورشیپ

یکی از این دستگاه ها که برای لاغری استفاده می شود، دستگاه پاورشیپ می باشد. این دستگاه مزایایی دارد، که باعث محبوبیت آن شده است.

برخی از کاربرد های دستگاه پاورشیپ عبارتند از:

 • بهبود و رفع سلولیت
 • از بین بردن چربی در بدن

برخی از مزایای دستگاه پاورشیپ عبارتند از:

 • برای استفاده از دستگاه پاورشیپ نیاز به انجام جراحی نمی باشد.

نتیجه گیری

در این مطلب، مزایای لاغری و لاغری با دستگاه های مختلف را بررسی کردیم یکی از بهترین کلینیک لاغری کرج اسکین فیت می باشد. کلینیک اسکین فیت از سال ۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده است. اسکین فیت یکی از کلینیک های لاغری در کرج می باشد، که از دستگاه های به روز استفاده می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و انجام خدماتی مانند لاغری موضعی در کرج می توانید به سایت کلینیک اسکین فیت مراجعه کنید.

جایگاه محتوای شما