درمان لک های پوستی

با قرارگیری در عصر حاضر که تمامی نگاه ها به آراستگی ظاهر و پوست ما است، تمامی افراد سعی می کنند تا در عین سادگی، زیبایی و لطافت را در پوست خود ایجاد کنند. در همین زمینه تلاش های بسیاری نظیر روتین های پوستی مختلف، برای از بین بردن ایرادات پوستی انجام می شود. اما در برخی موارد ممکن است که روتین پوستی و ماسک های روزمره پاسخ گوی مشکل ما نباشد. به طور مثال، درمان لک های پوستی یکی از موارد ای است که توجه بیشتری می خواهد.  امروزه درمان این لک های پوستی با روش های گوناگونی انجام پذیر است؛ و دستگاه های مختلف ای برای این کار ساخته شده است.

این دستگاه ها با جدید ترین روش ها و بدون نیاز به جراحی، به بهبود پوست شما کمک می کنند. به وسیله ی این فناوری های پیشرفته، درمان جای جوش، درمان جای آبله مرغان، درمان کک و مک و غیره آسان تر شده است.

در ادامه به چند مورد از راه های درمان لک های پوستی و دستگاه های موجود در این حوزه، می پردازیم:

دستگاه لیزر فراکشنال co2

دستگاه لیزر فراکشنال co2 یکی از تاثیرگذار ترین دستگاه های حوزه ی جوان سازی و درمان است. این دستگاه با ایجاد ستون های تخریبی در پوست، عمل لایه برداری انجام می دهد. این عمل موجب افزایش سرعت بازسازی سلولی و تحریک کلاژن‌ سازی می‌ شود. علاوه بر این، به دلیل دارا بودن فناوری های پیشرفته، در زمینه ی درمانی نیز کاربرد های فراوانی دارد. از جمله این کاربرد ها می توان به درمان جای جوش، درمان جای خال، درمان لک صورت، از بین بردن کک و مک و لایه برداری و جوان سازی پوست، اشاره کرد.

مزونیدلینگ

مزونیدلینگ، یک راه کار پیشرفته برای تولید کلاژن و بهبود پوست است. در این امر، دارو های مخصوص توسط چندین سوزن نازک، وارد پوست شده و با استفاده از میکرو کانال ها به عمق پوست، نفوذ می کنند. در اثر این عمل، بافت های آسیب دیده درمان خواهند شد. از کاربرد های این روش بر روی پوست نیز می توان بهبود اسکار و آکنه، جوان سازی پوست، رفع ترک های پوستی، رفع لکه های تیره روی سطح پوست و کمک به آبرسانی پوست را نام برد.

میکرودرم

میکرودرم یک روش درمانی برای ترمیم پوست می باشد. در این روش تمام سلول های مرده پوست از بین رفته و پوستی شاداب به شما تحویل داده خواهد شد. از این روش برای از بین بردن مشکلات پوستی گوناگونی نظیر لکه ناشی از تابش آفتاب، کدری پوست، جای زخم و جوش و خطوط و چین و چروک ها استفاده می شود.

 مزو تراپی

مزو تراپی نیز به عنوان یکی دیگر از روش های جوان سازی و بهبود پوست شناخته می شود. این روش که همانند سایر موارد بدون نیاز به جراحی است، ممکن است با مزونیدلینگ اشتباه گرفته شود؛ اما تفاوت هایی را شامل می شود. مزو تراپی با تزریق مواد مغذی، ویتامین ها و مواد ضد پیری به پوست، همراه است؛ که ظاهر پوست را ارتقا می دهد و در موارد ای نظیر هیدراته کردن پوست، روشن کردن پوست صورت، درمان لک و درمان سلولیت کمک کننده می باشد. به طور کلی می توان گفت این روش برای تغذیه و تقویت پوست استفاده می شود در حالی که مزونیدلینگ برای جوان سازی و بهبود بخشیدن به ساختار پوست است.

کلینیک تخصصی اسکین فیت، همراه شما در این مسیر

حال، ما همراه شما هستیم تا تمامی خدمات ذکر شده و سایر موارد دیگر در حوزه ی پوست، زیبایی و جوان سازی را به شما ارائه دهیم. کلینیک تخصصی اسکین فیت با داشتن سابقه ای درخشان و قدیمی توانسته با به کار گیری به روز ترین دستگاه های اروپایی و آمریکایی و کادری مجرب و متخصص، همراه شما باشد. مجموعه ی اسکین فیت با داشتن این دستگاه ها تبدیل به بهترین کلینیک درمان لک های پوستی و درمان قطعی جای جوش، در کرج شده است. این کلینیک تمام تلاش خود را کرده تا با قرار گیری تمامی موارد مورد نیاز در بهترین حالت، خدمات شایسته ای را به شما ارائه دهد.

علاوه بر این موارد، این مرکز تخصصی توانسته افتخارات گوناگونی نظیر بهترین کلینیک رفع اسکار در کرج را کسب کند.

سخن پایانی

در این مقاله، به درمان لک های پوستی، روش و دستگاه های آن پرداختیم. شما نیز می توانید با به کار گیری موارد ذکر شده و حضور یافتن در کلینیک تخصصی اسکین فیت، نگرانی های خود را در رابطه با درمان لک های پوستی از بین ببرید. ما نیز در این مسیر همراه شما خواهیم بود تا با ارائه روش های درمان قطعی لک و فرورفتگی های پوستی، کمکی برای شما باشیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره ی زیر با ما در ارتباط باشید.

کلینیک تخصصی اسکین فیت: 2176 961 0912